Γεια χαρά, Επισκέπτης
Παρακαλώ Σύνδεση ή Εγγραφή.    Χάσατε τον κωδικό σας;

Στυση
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Θέματα υγείας που σας απασχολούν γενικού περιεχομένου
Μετάβαση στο τέλοςΣελίδα: 1
ΘΕΜΑ: Στυση
Στυση 3 Χρόνια πριν Κarma: 0
Καλησπέρα σας, ελπίζω το φόρουμ σας να είναι ακόμα ενεργό γιατί έχω πρόβλημα..... είμαι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση και χρειάζομαι συμβουλές για το πως να έχω επιτέλους μια καλή σεξουαλική ζωή.....

Λοιπον ακουστε την ιστορια μου, μικρος ημουν χοντρος και δεν αρεσα πολυ...ολα αθτα στην ηληκια των 13-15 που αρχιζουν τα παιχνιδια..... Η οικογενεια μου χωρισε οταν ειμουν 4, και δεν ειχα ποτε την ευκαιρια να μιλησω για τα σεξουαλικα θεματα με κανενα.. και ο πατερας μου δεν ειναι υποδειγμα πατερα.....οποτε, δεν μπορουσα να ανοιχτς, ντρεπομουνα.... οταν ψηλωσα και αδυνατησα, αρχισα να αρεσω, καπου στα 15-16.... μερχι ομως να γινει αυτο, ειχα αυνανιστει και γω σαν παιδακι παρα πολλες φορες μεχρι και το λυκειο, και εκει μπορω να πω οτι εθιστικα κατα ενα τροπο.... φοβομουν να παω με γυαικα, γιατι δεν 8α ημουν καλος..... ειχα και εχω μεγαλα διαστηματα αποχης απο το σεξ, και ειδικα τοτε...... οταν αρχισα να πηγαινω με κοινες, τελειωνα γρηγορα...τωρα πανω κατω τα ιδια, ενω οταν τις ρωτουσα για στυση μου λεγανε οτι ειναι μεγαλος και δεν εχω προβλημα.... ομως δεν εχω νιωσει εδω και παρα πολυ καιρο την αναγκη να κανω κατι...ή έτσι νομίζω......ειμαι 22..... πηγα σε γιατρο, και μου εκανε μια ενεση για τη στυση, και μου εβαλε τη λιγοτερη δοση..... μου σηκωθηκε, και νταξει,δεν θυμαμαι καλα, αλλα ηταν οκ... ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να θελω επειγοντως βοηθεια απο ψυχολογο, γιατι τα γεννετικα μου οργανα ειναι μια χαρα! και αδικα ανυσηχω..... αλλα εγω νομιζω οτι εχω σοβαρο προβλημα γιατι την πρωτη φορα τελειωνω γρηγορα... και δευτερη δεν εχω δοκιμασει να κανω..... αλλα οταν δοκιμασα να αυνανιστω μετα απο αυτο αλλα δεν εγινε πετρα...και ειλικρινα δε θυμαμαι ποτε εγινε τελευταια φορα.... προτιμω να επικοινωνησετε μαζι μου αν επιθυμητε για να σας τα πω καλυτερα..... σας παρακαλω, φτιαξτε τη σεξουαλικη μου, ζωη... δε θελω να ζω αλλο ετσι... :'( ειλικρινα.... δε νιωθω αναγκη για σεξ...δεν ειμαι σιγουρος αν τη νιωθω και δεν το αναγνωριζω...σας παρακαλω... εχω βρει μια παρα πολυ καλη κοπελα, και δεν θελω να τη χασω για τιποτα....καντε με καλα, να εχω καλες στυχεις και να μην τελειωνω γρηγορα....θελω να μπορω να το κανω πανω απο 2 και 3 φορες... ;"( ειμαι χάλια, θέλω να φτιάξω μια καλή σεξουαλικη ζωη.... οταν παω με μια κοπελα, εχω στυση, αλλα ποτε χαλαρη, ποτε πεφτει ενω ειναι ενταξει, και δε κρατα πολυ.... σε πληρη στηση να γινει πετρα δε θυμαμαι ποτε εχω κανει..... σας παρακαλω χρειαζομαι τη βοηθεια σας....
Cloud7DxM
Fresh Boarder
graphgraph
Αποσυνδεδεμένος Προβολή Προφίλ Μέλους
Τελευταία διόρθωση: 07/11/2011 20:11 από Cloud7DxM.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Forum για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μετάβαση στην αρχήΣελίδα: 1