Γεια χαρά, Επισκέπτης
Παρακαλώ Σύνδεση ή Εγγραφή.    Χάσατε τον κωδικό σας;

SOS.!!!Πονοι καρδιας
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
Συζητήσεις σε θέματα που αφορούν Παθολογικές Ιατρικές Ειδικότητες
Μετάβαση στο τέλοςΣελίδα: 1
ΘΕΜΑ: SOS.!!!Πονοι καρδιας
SOS.!!!Πονοι καρδιας 3 Χρόνια, 2 Μήνες πριν Κarma: 0
Καλησπερα.Εκανα λογαριασμο εδω διοτι χρειαζομαι αμεσα βοηθεια.Ειμαι 14 χρονων και ημουν πριν μια εβδομαδα 90 κιλα.Τωρα ειμαι 85.Εχω υψος 170.Ειμαι υπερβαρος......Εχω καμποση κοιλια.Πριν 3 μηνες περιπου ενας ηπιος πονος στην καρδια αρχισε.Μετα εξαφανιστηκε.Πριν 3 εβδομαδες ξανα αρχισε.Σημερα εφτασε στο αποκορυφωμα στην θαλασσα.Οταν εβγαινα εξω για να φυγω ενιωσαν ενα Τεραστιο πονο σαν σουβλια στην καρδια.Διερκησε για λιγο και μετα ηρθαν κατι μεταπονοι οπως λεμε μετασεισμοι.Στην οικογενεια απο οσα ξερω ιστορικο καρδιακων δεν εχουμε.Μονο οι δυο παππουδες μου ο ενας ενα εγκεφαλικο αυτος καπνιζε μονο.Ζει ακομα ειναι 80 και ειναι βεργα.Ο αλλος μου παππους ειναι 68 και εχει παθει ενα εμφραγμα.Ειναι παχυσαρκος για 120 κιλα και πανω μιλαμε,και καπνιζε μανιωνδως αλλα τωρα το εχει κοψει.Που λετε,δεν ξερω που οφειλονται οι πονοι αλλα εκανα πολλες ατασταλειες στο παρελθον και θελω να χασω βαρος για αυτο το λογο αλλα και για αισθητικους και ψυχολογικους λογους.Πριν 1 εβδομαδα εκανα εχγειρηση για φρονιμιτες και εκανα αιματος και καρδιογραφημα.Βγηκαν και τα δυο Καλα.Δεν εδειξε κατι το καρδιογραφημα.Προσπαθω να συνδυασω την διαιτα μου με αθλητισμο αλλα οταν τρεχω η κανω βαρη η κανω στο ελειπτικο μηχανιμα νιωθω τους πονους και ειναι σαν να θελω να πεσω κατω.ΟΤαν ακουμπαω το χερι στο στηθος νιωθω την καρδια μου να χτυπαει τρελα.θελω να παω στα 75 κιλα.θελω να αλλαξω αλλα αυτο ειναι προβλημα.Τι ειναι αυτοι οι πονοι?Μπορει καεις να με βοηθησει?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Basiliss
Fresh Boarder
graphgraph
Αποσυνδεδεμένος Προβολή Προφίλ Μέλους
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Forum για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μετάβαση στην αρχήΣελίδα: 1